Thajská omlazující automasáž OBLIČEJE

04.01.2019

Masáž obličeje dokáže daleko více než krémy, oleje a nebo strava. Dle některých je to prý jediná metoda přírodního omlazení, která funguje ve zralém věku. Pokud ji budete provozovat 3,5 měsíčně 1x denně 20 minut, změní vám strukturu kůže a dalo by se říct celý obličej. Samozřejmě k lepšímu. Ukážeme si i částečnou masáž hlavy a uší. Na obličeji a uších máme obrovské množství nervových zakončení a vedou zde dráhy a linie vnitřních orgánů. Na uších je jich veliké množství. Masáží obličeje tedy nezískáte jen "nový obličej", ale detoxikujete a "masírujete" své vnitřní orgány. Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu. 

🌸Všimli jste si někdy, jak mladě vypadají thajské ženy? 

Žijeme v gravitačním poli. Thajská masáž nabízí ve své podstatě silnou detoxikaci celého těla, její součástí je reflexní masáž, stimulace samoozdravných bodů na tzv. liniích SEN, a také předávání meditativního stavu. Mistr Papá Nikolas mne před nějakou dobou seznámil s automasáží obličeje a hlavy, kterou vyučuje nejlepší Mistr thajských terapií v buddhistickém klášteře, nazývaný Pischest, u něhož se učím v Chiang Mai.


🌸Jaké má Thajská omlazující automasáž obličeje účinky?

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit.Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií. Po třech měsících budou největší změny na obličeji. Pleť bude mít lepší barvu, změní se tvar obličeje i jeho kontury, kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. Po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje. Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce. 

Sestava je velice unikátní a funguje, velmi bude záležet na vaši sebedisciplíně a vůli ji provádět každý den. Když si to uvnitř sebe nastavíte jako RITUÁL SEBELÁSKY, máte o půl úspěchu postaráno.