Thajské Terapie

Co jsou to Thajské Terapie

Západní svět. Spěchá, je pohodlný, bere a získává snadno, forma převyšuje obsah. Rychlost, to je to slovo. Člověk si často nevšimne, co probíhá v jeho těle a co cítí. Kontakt s tělem i pocity se občas vytratí a tak hledáme v dobách dávných, ve starých učeních, a moudrosti předků, na co už jsme dávno zapomněli. Šivago, zakladatel thajských terapií / thajské jógy, byl doktorem samotného Buddhy. V Thajských klášterech si ji mniši předávají z generace na generaci. Když onemocní Thajský král, masírují ho téměř desítky hodin, aby se uzdravil. Thajská masáž je spojením meditace, thajské jógy a akupresury, přesto je v ní něco nevysvětlitelného mezi nebem a zemí, co ji dělá královnou všech masáží. 

Thajské terapie jsou rozsáhlý energetický nástroj uzdravování a čištění , je to prastaré učení thajských buddhistických mnichů, thajská jóga. V Evropě je najdete málokde, v Thajsku pod názvem Thai Medical Therapy. Šivago, její zakladatel, byl doktorem samotného Buddhy. V Thajských klášterech si ji mniši předávali z generace na generaci, nyní toto staré učení vláda postupně zakazuje. Nejvyšším učitelem této terapie na světě je Pichest Boothome, u kterého se učíme, žije v Chiang Mai, a stal se legendou. Je to velmi srdečný, svérázný Mistr, který učí nejsilnější učení a formu thajské terapie, která se ve světě téměř vytratila. Thajské terapie se učíme i u Nikolaos Christodoulou (GR), který sám studoval Thajské Terapie u samotného Picheta v Thajsku. 

Na Thajské Terapie je třeba dospět, cítit nebo pochopit, jak fungují energetické a fyzické zákonitosti těla otevřít se. Zbaví vás některých chronických onemocnění, odblokuje bloky fyzické i emoční, detoxikuje a nastartuje samoozdravné procesy v těle. Thajské Terapie obvykle trvají 1 h a nejsou relaxační, protože vytlačováním bloků z těla trochu bolí. Rádi lidem doporučujeme námi vyvinuté thajské masážní dřevo, a ukazujeme jim, jak se masírovat doma, protože každý by si měl umět pomoct i sám. 

Thajské masážní dřevo pro omlazení, detoxikaci a odblokování

Jak pomáháme?

Máme spoustu klientů v ČR a SK, kteří za námi jezdí pravidelně, a jejich mnohdy bezradný stav se výrazně zlepšil. Pomáháme lidem od obyčejných bolestí zad, ženám s neplodností, s plotýnkami, i těžkými zdravotními komplikacemi. Nejraději pomáháme tak, že na svých workshopech lidi učíme, jak zdravě jíst, jak se detoxikovat, a mnohým z nich nakonec měníme nejen pohled na život a způsob jeho žití, ale i život sám. 

"Renatko a Honzo, prosím o další termín na thajskou terapii. Těším se, protože jsem v pohodě a vitální tak, jako už hodně dlouho ne. Co se výrazně změnilo je doba spánku, spím přerušovaně a mnohem méně, vstávám ještě před rozedněním a jsem aktivní a radostná, což je prima. Užívám si to plnými doušky. Zdravím, Lenka"

S čím vám můžeme pomoci?

Energetické linie SEN jsou neviditelné a nedají se anatomicky úplně prokázat. Vytvářejí "druhou kůži" obalující tělo fyzické. Jsou podobné a na podobných místech jako meridiány. Doteky, protahováním a akupresurou jednotlivých bodů se vytlačuje z těla negativní energie a bloky, které jsou na počátku emočního charakteru. Ty se v těle projeví jako fyzické usazeniny nebo svalové či tukové bouličky, Mají za následek zablokování energie a někdy onemocnění. Možná vám bude připadat paradox, že i jogíni je mají. Často se stává, že po terapii negativní energie odchází i ve formě vyplavených emocí i hlenu, a je velmi dobré po masáži nejméně hodinu odpočívat a pít hodně čisté vody. Terapie probíhá na futonu v pohodlném oblečení. Může vám pomoci s:

* Bolesti zad a svalstva
* Pracovní nebo osobní zátěž, stres, nemožnost účinně relaxovat
* Atletické sporty, tanec, fyzická námaha, tenisové lokty, plotýnky
* Regenerace, rehabilitace
* Psychosomatická onemocnění: cukrovka, autoimunitní onemocnění, štítná žláza, bolesti hlavy

Léčebné použití thajské terapie se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží. Dobré efekty má i na panické poruchy a únavový syndrom.

Pro koho nejsou určeny?

Thajská masáž není vhodná pro čerstvé poúrazové stavy, pacienty s osteoporózou a křečovými žilami, vysokým krevním tlakem, poruchou srážlivosti (jen opatrně), těhotenství. Opatrnost a určitá omezení sestavy jsou nutná u oběhových onemocnění.

Cena

Thajské Terapie 1 h, (konzultace, thajská terapie, doporučení)               1600 Kč

Těšíme se na vás, namasté, Renata a Honza

Jak vypadají Thajské Terapie?

Pusťte si video, abyste viděli, co můžete čekat, a navnímali trochu, jak to vypadá.