ONLINE KURZY

Můžete si nás pustit doma na mobilu, 🌲na louce na iPadu nebo v kanclu na monitoru. Odkudkoliv🌴 a kdykoliv✈️.


Budeme s vámi na vaší cestě. 

Thajská omlazující masáž obličeje 6500 Kč

Kurz, který vám změní obličej i zdraví. Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu, který můžete předávat z generace na generaci. Thajky téměř nestárnou a vypadají stále velmi mladě. 

Jóga sestava na zdravé ledviny 45 min 660 Kč

Sestava na ledviny a močový měchýř. Je to sestava pro mládí, ledviny se řadí ve východní medicíně mezi orgány, které nám přinášejí dlouhověkost a mládí. Je vhodná pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé.

Omlazující joga 

Členství na 2 roky za 6500 Kč

Sestava 9 asán, která výrazně omlazuje celé tělo, obličej i ducha. Je opravdu zaměřená na omlazování.  Staří jogíni opravdu dělají rituály, zpívají mantry a opakují jména bohů, pro omlazení a nesmrtelnost.

Jóga sestava pro muže začátečníci 30 min 888 Kč

pro protažení, odstranění stresu, vnitřní sílu, zdravé těla zlepšení života ve všech směrech, proti bolestem zad, posílení splnění záměru pro každý den ráno nebo večer. Vhodné pro jakýkoliv věk, jakoukoliv pozici, pro začátečníky a mírně pokročilé.

Jóga sestava pro muže pro pokročilé 30 min 888 Kč

pro protažení, odstranění stresu, vnitřní sílu, zdravé těla zlepšení života ve všech směrech, proti bolestem zad, posílení splnění záměru pro každý den ráno nebo večer. Pro pokročilé. 

Jóga sestava pro krásné bříško 40 min 450 Kč

Bříško žen má daleko hlubší kontext, než to vypadá. Má to daleko od vypracovaných vánoček z fitka. Břicho, Manipura čakra, je důležitým ZAČÁTKEM pro všechno. A mimo to, můžete mít krásné ženské bříško. Sestava je krátká, trvá 45 minut, a pokud chcete výsledek, měla by se dělat denně nebo 3x týdně. Pro začátečníky i pokročilé.

Jóga sestava pro zdravé ženství 45 min 660 Kč

Sestava pro zdravé ženské orgány a uzdravení ženství a vztahů, podporu přitažlivosti a plodnosti trvá 50 minut, a pokud chcete výsledek, měla by se dělat denně, nebo 3x týdně. Před samotnou sestavou najdete krátké povídání, recepty a tipy k uzdravení, na konci rituál odpuštění, který osvobozuje od karmických pout a nezdravých programů. Tahle sestava je pro všechny ženy, které chtějí rozvířit svou ženskost a přitažlivost, uzdravit výtoky, cysty, myomy a hormonální nerovnováhu, bederní páteř, otěhotnět, láskou transformovat své muže, uzdravit své vztahy,být dobré maminky, se napojit na svou ženskou moudrost.


Objednávka kurzu