Sestava Rituálů Omlazení WORKSHOP

06.01.2019

🌸Lektorka

Renata, těší mě. Chci se vám představit, bez příkras, autentická, tak, jak mě zažijete na workshopech. 🙌🏼

A co je lepšího, než video? 📽

🌸K čemu je mi Sestava Rituálů Omlazení?🌸

Vstupte do nového roku se sebeláskou, naučte se SESTAVU omlazujících technik pro své tělo, obličej a mysl. Naučíte se ranní i večerní sestavu a techniky pro omlazení celého organizmu, těla i obličeje. Využijeme všechno, co jsem se o omlazení za 10 let studia východních technik naučila od svých učitelů a mistrů, a čím sama živím svůj život.

🌸Po kurzu budete umět každodenní sestavu ve třech oblastech:

1. RÁNO ranní rituály pro vnitřní detox, rituál thajské omlazující automasáže obličeje, chystání 3 elixírů mládí jako součást stravy pro celý den.

2. VEČER večerní omlazující jógová sestava pro detox, omlazení, zdraví, imunitu a hormonální systém, stejná rituál thajské omlazující automasáže obličeje jako ráno.

3. VEČER večerní sebeprogramování v hladině alfa pro omlazení buněk, vyhlazení vrásek a omlazení mysli.

Ranní rituály trvá 20 minut a večerní sestava je na 30 minut. V kurzu se dozvíte nejen praktickou sestavu, ale i teorii k pochopení omlazování těla i mysli. 

🌸Co se naučíte?


💠Každodenní ucelenou SESTAVU rituálů k omlazení obličeje, těla a mysli 

💠Naučíte se RANNÍ DECHOVÉ TECHNIKY

💠Připravovat TŘI ELIXÍRY MLÁDÍ každý den vedle jídla a pití

💠TOP: sestavu pro thajskou omlazující automasáž OBLIČEJE

💠KRÁTKOU JÓGOVOU SESTAVU pro omlazení a detoxikaci TĚLA

💠Každodenní programování a relaxaci mysli

💠BONUS: RITUÁLY SAUNOVÁNÍ 

💠Čistící rituál před jídlem pro ráno a večer

💠BONUS: Výrobu jednoduchých a účinných pleťových masek

🌸Jaké má kurz účinky?

Abyste mohli naplnit skleniči něčím dobrým a novým, musíte nejprve vyprázdnit to staré. První dva měsíce se tělo, obličej i mysl budou čistit. Zejména na obličeji mohou být skvrnky, pupínky, ojediněle mohou vznikat opary, malé místa s ekzémy nebo alergií.  Po třech měsících budou největší změny na obličeji. Pleť bude mít lepší barvu, změní se tvar obličeje i jeho kontury, kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí a nebo se sníží vyrážky, akné a vrásky. Po šesti měsících pravidelné masáže obličeje mohou být méně výrazné jizvy a deformace nebo větší nerovnosti nebo vady obličeje. Výrazná změna nastává po roce cvičení. Doporučuji vyfotit obličej každé 3 měsíce. 

Účinky nejvíce zaznamenáte na obličeji, ale celé tělo bude procházet detoxikací a čištěním nejméně 6 měsíců, záleží jak upravíte stravu, a co, kolik a jak budete k elixírům jíst a pít. 

Workshop výrazně posiluje ženství. Sestava pracuje s hormony, které mají na starost emoce a část stárnutí organismu. Dech okysličuje tkáně a krev, že budete (nejen) vypadat zdravější.

🌸Od kolika let je kurz vhodný? 

Myslím, že čím dříve, tím lépe. Není jen pro starší ženy, jsou to omlazující techniky pro ženy, které mohou přidat do svého dne od 30 let, které se snad jednou budou předávat z generace na generaci. Pokud má někdo problémovou pleť, může přijít na workshop i v mladším věku.

🌸Doporučení:

Workshop je pro 16 žen. Pro rezervaci, pošlete, prosím, fakturační údaje na email kosmonautka@icloud.com. Workshop bude praktický, nebudete tedy jen sedět a poslouchat. Každé omlazení začíná detoxem, čištěním, můžete si dát půst již v pátek do 18 h a na večeři něco lehkého. Součástí kurzovného je i jídlo🥗🍹, které si v rámci učení samy připravíme. 🙌🏼Rezervujte se včas emailem: kosmonautka@email.cz Pohodlné oblečení (legíny, tričko), přípravky na odlíčení a makeup s sebou, pokud je používáte. ♥️

🌸Renata Ptáčníková🌸

Thajské masáži, především Thajské terapii se věnuji již 8. rokem. Studuji je u Mistra Borise Tichanovského (RU), a Nikolaose Christudoulou (GR), který je žákem světoznámého Mistra Thajských Terapií Pichesta (Th). V lednu 2019 se učím Thajskou terapii přímo u Pichesta v buddhistickém klášteře v Chiang Mai.

Jsem učitelkou Radža Jógy a mým Mistrem je Svamiji Mahéšvarananda.

Práce s energií využívám především pro svůj vlastní život, jsem nositelkou energií Džuny Davitašvili a Reiki.

Po 9 letech studia alternativní medicíny a východních nauk jsem pro ženy vytvořila RITUÁLY OMLAZENÍ, každodenní sestavu, kterou se naučíte na stejnojmenném workshopu. Zařadila jsem tam ty nejlepší a nejúčinnější techniky, které jsem se u svých učitelů naučila.

Kromě Thajských Terapií se věnuji tvorbě marketingových kampaní, a obsahovému marketingu v mé firmě Perspective Relations. Jsem také nadšenou inovátorkou celospolečenských témat a spoluorganizátorkou konference TEDxOstrava. Nejraději jsem maminkou